Cze 26

Znamy finalistów Konkursu Studencki Nobel 2020

Finaliści konkursu Studencki Nobel 2020:

Kategoria Medycyna i farmacja:

Adrian Bartoszek – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Tomasz Grzywa – Warszawski Uniwersytet Medyczny
Marcin Kostuj – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Krzysztof Kotowski – Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Paulina Kurdyś – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Marcin Mostowy – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Karolina Strzelec – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Krystian Ślusarz – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Jakub Włodarczyk – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Grzegorz Zieliński – Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kategoria Nauki społeczne:

Kamil Kapica – Uniwersytet Warszawski
Ilona Łukasik – Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
Wojciech Marcinkowski – Uniwersytet Jagielloński
Krzysztof Niewęgłowski – Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Anna Niziołek – Uniwersytet Jagielloński
Anna Suska – Uniwersytet Warszawski
Krzysztof Świątczak – Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Magdalena Zając – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Kategoria Nauki ekonomiczne:

Maria Bajak – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Robert Banaś – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Karolina Bolesta – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Magdalena Lubaś – Uniwersytet Jagielloński

Kategoria Nauki przyrodnicze i energetyka:

Weronika Bartosik – Uniwersytet Wrocławski
Agata Binienda – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Jakub Lang – Uniwersytet Jagielloński
Radosław Lewoń – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Adrian Patej – Uniwersytet Wrocławski
Tomasz Pawłowicz – Politechnika Białostocka

Kategoria Nauki techniczne:

Juliusz Bojarczuk – Politechnika Warszawska
Michał Kurkiewicz – Politechnika Wrocławska
Miłosz Lisowski – Politechnika Wrocławska
Kornelia Łukojć – Politechnika Warszawska
Jakub Smoleń – Politechnika Śląska

Kategoria Fizyka i astronomia:

Adam Cieślik – Uniwersytet Jagielloński
Gabriel Murawski – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Piotr Węgrzyn – Uniwersytet Warszawski

Kategoria Dziennikarstwo i literatura:

Klaudia Bzducha – Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Robert Krawczak – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Sandra Wawrzyniak – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Dariusz Żółtowski – Uniwersytet Warszawski

Kategoria Sztuka:

Klaudia Ejchorst – Uniwersytet Śląski w Katowicach
Krzysztof Kicior – Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Emilia Marcjasz – Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Szymon Ogryzek – Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Agnieszka Suchy – Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Sara Wienczek – Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Kategoria Działalność społeczna:

Adrianna Arabska – Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Karolina Bolesta – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kamil Dul – Katoliki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Marcin Grochowski – Uniwersytet Warszawski
Robert Krawczak – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magdalena Nowak – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Aleksandra Wróblewska – Politechnika Poznańska

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *