O konkursie

Uwaga! Konkurs został przedłużony! Zbieramy zgłoszenia do 4 kwietnia.

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest odnalezienie Najlepszych Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystania ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu. Poszukujemy najlepszych z najlepszych, specjalistów w danych dziedzinach.Studencki Nobel pozwoli im ukształtować ścieżki kariery i otworzy drzwi do dalszego rozwoju.

Kategorie konkursowe Studenckiego Nobla 2019:

  • Nauki przyrodnicze i energetyka
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Medycyna i farmacja
  • Fizyka i astronomia
  • Sztuka
  • Dziennikarstwo i literatura
  • Nauki społeczno-ekonomiczne
  • Działacz.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 10 do 4 kwietnia 2019.

Aktualności

logonzsodwrocone

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa ogólnopolska organizacja studencka, działająca w 35 polskich miastach. Tworzą ją młodzi ludzie z pasją, którzy oczekują od studiów „czegoś więcej”.

Właśnie to „coś” odnajdujemy w działalności w NZS-ie. Czerpiąc z doświadczeń naszych poprzedników śmiało wytyczamy nowe ścieżki i odnajdujemy kolejne sposoby na jak najlepsze wykorzystanie czasu studiów.

Dbamy nie tylko o własny rozwój, ale również o rozwój innych studentów w ramach ogólnopolskich projektów. Studencki Nobel, Drogowskazy Kariery, Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej oraz Konkurs Konstrukcji Studenckiej KOKOS to projekty ściśle związane z odkrywaniem nowych możliwości oraz wyłanianiem najzdolniejszych studentów w Polsce.

Ważną częścią naszej działalności są wydarzenia charytatywne. Jednym z nich jest Wampiriada, będąca jednym z naszych najstarszych projektów, w ramach której promujemy krwiodawstwo poprzez zbiórki krwi na uczelniach w całym kraju.

Nie możemy zapomnieć również o dbaniu o rozwój świadomości społecznej. Studiuję-Głosuję to kampania mająca na celu zachęcenie młodych ludzi do pełnego udziału w życiu obywatelskim poprzez udział w wyborach, natomiast Akcja Historia ma na celu promowanie historii wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Organizacja wielu wydarzeń uczelnianych i ogólnopolskich to nie tylko okazja do rozwoju i nabycia cenionych na rynku pracy umiejętności. NZS to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą oraz zawierane przez nich wieloletnie przyjaźnie.

Kontakt

Komisja Konkursowa

studenckinobel2019@nzs.org.pl

Aleksandra Hałaczkiewicz

Wiceprzewodnicząca ds. Projektów Niezależnego Zrzeszenia Studentów

+48 734 841 394
aleksandra.halaczkiewicz@nzs.org.pl

Partnerzy

Partnerzy konkursu

ministerstwo-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-logo
UG
Patronat Honorowy Rektora_pion
dlastudentapl-logo
Semestr z tłem
Politechnika Warszawska
Politechnika Łódzka
Politechnika Częstochowska
new-rebranding-sgh-nowe-logo-696x300
logo_studentnews_biale_tlo
download
Uniwersytet w Białymstoku
UKSW
UE Poznań
ue
KAMPUS_b_w-01