Paź 15

Przedłużamy zapisy do 24 kwietnia!

Zapisy do konkursu na najlepszego studenta w Polsce przedłużone! To już ostatnia szansa aby wysłać swoje zgłoszenie i wziąć udział w największym wydarzeniu akademickim w kraju. Zarejestruj się już teraz i zdobądź Studenckiego Nobla!

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. To najbardziej prestiżowe wydarzenie akademickie ma na celu wyłonienie i promowanie najzdolniejszych studentów w kraju.

Przypominamy, że do rywalizacji w konkursie mogą zgłaszać się wszyscy studenci polskich szkół wyższych, zarówno publicznych i prywatnych. Warunkiem udziału jest rozpoczęcie wiodącego kierunku studiów przed 28 rokiem życia, a średnia ze wszystkich zamkniętych semestrów na pierwszym kierunku studiów powinna wynosić minimum 80 proc. maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni. Z kolei na pozostałych kierunkach minimalną średnią ocen równą 70% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni.

Kryteriami wyboru laureatów są m.in. wyniki ze studiów, aktywność naukowa i społeczna, udział w konferencjach, publikacje naukowe, referaty, a także znajomość języków obcych oraz odbyte praktyki, staże i praca.

Zdobywcą Studenckiego Nobla 2015 i nagrody w wysokości 7 tys. zł został Maciej Mańko z Uniwersytetu Gdańskiego.

Wypełnij formularz konkursowy w terminie do 24 kwietnia 2016 roku i walcz o zwycięstwo w Studenckim Noblu. Niemożliwe jest osiągalne!