Kwi 22

FINALIŚCI KONKURSU STUDENCKI NOBEL 2021

FINALIŚCI KONKURSU STUDENCKI NOBEL 2021:

kolejność losowa

SZTUKA:

  1. Katarzyna Nachman – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  2. Katarzyna Węgierska – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  3. Gabriela Graboń  – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  4. Krystyna Wisniewska – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  5. Magdalena Gorwa – Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
  6. Zuzanna Małgorzata Budzyńska – Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
  7. Martyna Wydmańska – Akademia Sztuki w Szczecinie
  8. Krzysztof Falkowski – Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
  9. Olena Matoshniuk – Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
  10. Katarzyna Olejarczyk – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

FIZYKA I ASTRONOMIA:

  1. Jan Chojnacki – Uniwersytet Warszawski
  2. Aleksander Kaczmarek – Politechnika Wrocławska
  3. Paulina Kania – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  4. Rafał Świętek – Politechnika Wrocławska
  5. Aleksander Lenart – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  6. Justyna Olszewska – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  7. Szymon Parzych – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  8. Jakub Pawłowski – Politechnika Wrocławska
  9. Aleksandra Rosik – Uniwersytet Zielonogórski
  10. Maja Rucińska – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

NAUKI SPOŁECZNE:

  1. Katarzyna Cyrkun – Uniwersytet Rzeszowski
  2. Karolina Więcek – Uniwersytet Marii Curie‐Skłodowskiej w Lublinie
  3. Paulina Szynkaruk – Uniwersytet Marii Curie‐Skłodowskiej w Lublinie
  4. Dominik Szewczyk – Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
  5. Nikola Czarnota – Uniwersytet Rzeszowski
  6. Kewin Bach – Uniwersytet w Białymstoku
  7. Karolina Chról – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  8. Daniel Dylewski – Uniwersytet Warszawski
  9. Michał Wiktor Gębicki – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  10. Igor Szpotakowski – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

  1. Mateusz Tkaczyński – Uniwersytet Łódzki
  2. Kinga Zawada – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  3. Martyna Moll – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
  4. Karolina Kaliszuk – Uniwersytet Łódzki
  5. Hubert Taładaj – Uniwersytet Warszawski
  6. Mateusz Ulański – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  7. Dawid Kobylański – Uniwersytet Marii Curie‐Skłodowskiej w Lublinie
  8. Joanna Forycka – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  9. Julia Orłowska – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  10. Jan Pabisiak – Uniwersytet Wrocławski

NAUKI PRZYRODNICZE I ENERGETYKA

  1. Adrian Bartoszek – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  2. Magdalena Jankowska – Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  3. Wiktoria Lewandowska – Politechnika Łódzka
  4. Aleksandra Furgał – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  5. Klaudia Kuzdrowska – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  6. Kacper Prokop – Uniwersytet Wrocławski
  7. Łukasz Sobol – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  8. Kamila Splinter – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  9. Daniel Fochtman – Politechnika Śląska
  10. Adam Kabański – Politechnika Wrocławska

NAUKI TECHNICZNE

  1. Justyna Pelc – Politechnika Wrocławska
  2. Bartłomiej Dziewoński – Politechnika Wrocławska
  3. Mateusz Frydrych – Politechnika Warszawska
  4. Damian Horna – Politechnika Poznańska
  5. Małgorzata Dul – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  6. Hubert Graczyk – Politechnika Warszawska
  7. Piotr Araszkiewicz – Politechnika Warszawska
  8. Hubert Gross – Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
  9. Natalia Fitowska – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  10. Gaweł Bartosik – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

DZIENNIKARSTWO I LITERATURA

  1. Klaudia Kowalczyk – Uniwersytet Warszawski
  2. Oliwia Trojanowska – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  3. Dariusz Żółtowski – Uniwersytet Warszawski
  4. Krystyna Kacprowska – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  5. Łukasz Barys – Uniwersytet Łódzki
  6. Dawid Kobylański – Uniwersytet Marii Curie‐Skłodowskiej w Lublinie
  7. Krzysztof Prabucki – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  8. Krzysztof Kutwa – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  9. Antonina Tosiek – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  10. Karolina Kaliszuk – Uniwersytet Łódzki

NAUKI EKONOMICZNE

  1. Magdalena Lubaś – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  2. Paulina Szynkaruk – Uniwersytet Marii Curie‐Skłodowskiej w Lublinie
  3. Szymon Jarosz – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  4. Dominik Malinowski – Politechnika Łódzka
  5. Magda Klimek – Uniwersytet Gdański
  6. Maciej Koszorek – Uniwersytet Zielonogórski
  7. Aleksandra Wilgos – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  8. Małgorzata Kaczmarek – Politechnika Poznańska
  9. Brygida Sowa – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  10. Justyna Pałczyńska – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

MEDYCYNA I FARMACJA

  1. Bartosz Szmyd – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  2. Kaja Hanna Karakuła – Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  3. Monika Łukomska – Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  4. Hubert Mado – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
  5. Adrian Bartoszek – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  6. Izabela Karpińska – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  7. Jakub Kufel – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
  8. Wojciech Szlasa – Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  9. Alicja Forma – Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  10. Rafał Sibiak – Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

WSTĘPNA KOMISJA KONKURSOWA 

  1. Dominika Kucharska
  2. Maksymilian Pach
  3. Julia Lewicka 
  4. Aneta Stachowicz 
  5. Sebastian Kąkol
  6. Adriana Jureczko 
  7. Aleksandra Grzeszczyk
  8. Kinga Borto
  9. Patryk Golonka
  10. Julia Fabisiak
  11. Kamil Tytoń
  12. Kasia Kulon
  13. Asia Kowalczyk 
  14. Kasia Szulc
  15. Gabriela Hajduk
  16. Marcel Kajzer 
  17. Mateusz Wróbel
  18. Paweł Urzenitzok